W każdym z Apartamentów znajdą Państwo obszerny pokój dzienny z wygodną sofą , kominkiem i tv satelitarne. Pokój dzienny stanowi całość z otwartą w pełni wyposażoną kuchnią oraz przestronną jadalnią dla 8-osób z bezpośrednim wyjściem na słoneczny taras z którego rozciąga się przepiękny widok na okoliczne pola i góry . Z tarasu dostaniemy się do prywatnej części ogrodowej z własnym miejscem do grilowania. Na piętrze każdego z apartamentów znajdują się pokoje – sypialne, wyposażonych w podwójne łóżka typu kig-size . Każdy z Apartamentów wyposażony jest w dwie łazienki z prysznicem. Elegancki górski wystrój oraz najwyższa jakość użytych naturalnych materiałów zaspokoją najbardziej wymagające gusta.

W cenie apartament mamy również:
prywatne miejsce parkingowe, WiFi, dostęp do telewizji satelitarnej, drewno do kominka, zewnętrznego grila na prywatnym skwerze przy własnym tarasie

Dodatkowe udogodnienia:
– narciarnia i rowerownia – pomieszczenie umożliwiające przechowywanie i suszenie sprzęty narciarskiego, rowerów , sanek i wózków dziecięcych.
– na życzenie gości dostępność dodatkowego wyposażenia dla maluszków (łóżeczko z pościelą,krzesełko do karmienia,wanienka,nocniczek,stołek do umywalki, kosz z zabawkami)